Uchwała w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi

W ostatnich dwóch dekadach nastąpił wielki rozwój Gdańska, który staje się stopniowo metropolią europejską. Dzięki zharmonizowaniu potrzeb rozwojowych miasta z oczekiwaniami mieszkańców Gdańsk stał się miastem przyjaznym, w którym przybywa mieszkańców. Coraz więcej ludzi głownie młodych i wykształconych zamierza związać swój los z naszym miastem. Dzięki rozbudowie infrastruktury komunikacyjnej, komunalnej i stale rosnącej powierzchni biurowej powstaje coraz więcej nowych miejsc pracy, głownie w usługach. 

Wiele rankingów sytuuje Gdańsk w czołówce polskich miast, a jeżeli idzie o wykorzystanie środków unijnych jest bezdyskusyjnie liderem.

Sukcesy te są możliwe dzięki twórczemu zaangażowaniu wielu środowisk, mieszkańców dbających o wizerunek najbliższego otoczenia a przede wszystkim ciężkiej, codziennej pracy włodarzy naszego miasta. Prawie 20-letnia praca Pana Prezydenta Adamowicza przyniosła znakomite efekty.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi zachęcamy Pana Pawła Adamowicza – członka stowarzyszenia „Rajcy Gdańscy”, do kandydowania na funkcję Prezydenta Miasta Gdańska. Jesteśmy na początku nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej i dla naszego miasta niezwykle istotne będzie jak najlepsze wykorzystanie ostatnich już w takiej skali środków jakie mamy szanse zdobyć dla Gdańska. Ważne jest by dokończyć realizację ważnych dla miasta projektów.

Członkowie Stowarzyszenia deklarują wsparcie w trakcie kampanii wyborczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.