Inwestycje

Chemia gospodarcza i przemysłowa — jak zamówić?

• Zakładki: 20


W przypadku produktów z linii chemii gospodarczej i przemysłowej w pierwszej kolejności warto wybrać zakupy w specjalistycznym sklepie internetowym (lub w hurtowni). Trzeba sobie odpuścić markety budowlane, gdyż nie mają na stanie wszystkich tego rodzaju produktów, a poza tym najprawdopodobniej ich transport nie jest przystosowany do przewozu takich substancji (niektóre przecież uznawane są za niebezpieczne). Sprawdź, jak kupić na przykład odczynniki chemiczne!

ABC funkcjonowania sklepu internetowego z chemią przemysłową i gospodarczą

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma jakiejś większej różnicy w działaniu specjalistycznego sklepu. Oznacza to, że funkcjonalność e-sklepu jest taka sama jak innych sklepów internetowych. Różnica polega oczywiście na rodzaju produktów i wyborze metod transportu (jeśli produkt jest niebezpieczny, trzeba wybierać transport dedykowany dla towarów ADR). Trzeba również wybrać formę rozliczenia się za zamówienie (przelew tradycyjny, natychmiastowy czy płatność przy odbiorze). Osoby dysponujące transportem własnym mogą zdecydować się na osobisty odbiór zamówienia.

W przypadku, gdy potrzebne są mniejsze opakowania wybranych produktów, warto nawiązać kontakt ze sklepem celem ustalenia usługi konfekcjonowania.

Jakie odczynniki chemiczne można zamówić?

Jeśli chodzi o odczynniki chemiczne łódź, to można wybrać:

  • chlorek metylenu
  • kwas octowy lodowaty
  • octan etylu
  • siarczan chromowo-potasowy.

Są to substancje dedykowane dla celów profesjonalnych (mogą być wykorzystywane między innymi w przemyśle).

Artykuł powstał przy współpracy z firmą „Chemialodz.pl Antidotum”.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *