Inwestycje

Program dla biur nieruchomości – dlaczego warto zaimplementować dedykowany CRM?

• Zakładki: 30


CRM to narzędzie, które pozwala zarządzać relacjami z klientem. Wybierając program do swojej firmy, warto postawić na takie rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o branży, w jakiej działamy. W przypadku biur nieruchomości i deweloperów powinien to być CRM przygotowany zgodnie z potrzebami branży nieruchomości. Jakie funkcjonalności znajdziemy w zaawansowanym programie dla biur nieruchomości i dlaczego warto zaimplementować takie narzędzie w swojej firmie?

Zaawansowany program dla biur nieruchomości VoxDeveloper

Oprogramowanie CRM nieruchomości VoxDeveloper to zaawansowane narzędzie dla działów sprzedaży w firmach wyspecjalizowanych w obsłudze mieszkań z rynku pierwotnego. System względem zwykłych CRMów jest rozszerzony o wiele funkcji, które pozwalają optymalizować nie tylko obsługę klienta, ale również inne procesy biznesowe w firmie deweloperskiej lub w biurze nieruchomości. Integracja CRM-u z aplikacjami do marketing automation daje możliwość prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych w wielu kanałach jednocześnie. Automatyczna aktualizacja danych na stronie www i oraz wsparcie aktualizacji na zewnętrznych portalach, integracja z chatem Facebooka, grupowa wysyłka maili oraz SMS-ów to tylko część z funkcji programu dla biur nieruchomości VoxDeveloper.

Szybki dostęp do zapytań od klientów, do historii kontaktów, możliwość generowania ofert i wszystkich niezbędnych dokumentów, funkcja planowania kontaktu z klientami to z kolei najważniejsze narzędzia, z jakich na co dzień w pracy korzystają specjaliści ds. sprzedaży.

Program dla biur nieruchomości – wygodna aplikacja mobilna

Program dla biur nieruchomości VoxDeveloper dostępny jest z poziomu przeglądarki, bez konieczności jego instalacji na komputerze. Handlowcy oraz inni pracownicy mogą także korzystać z aplikacji mobilnej, dzięki której obsługa CMR-u ze smartfonu czy tabletu jest jeszcze łatwiejsza. Wszystkie zalety oprogramowania dla branży nieruchomości przekładają się na sprawniejszą obsługę klienta, lepsze wyniki sprzedażowe i w dalszej perspektywie na prężny rozwój firmy.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vox Commerce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
33 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *