Firma

Co zabrać na wyjazdy integracyjne z pracy?

• Zakładki: 43


Twoja firma organizuje wyjazd integracyjny dla pracowników, a Ty nie masz pojęcia, jak się przygotować? Mamy dla Ciebie garść przydatnych wskazówek, co spakować na wyjazdy integracyjne z pracy! Zobacz, jak skompletować bagaż na wyjazd!

Bagaż na wyjazd integracyjny

Wyjazdy integracyjne bywają różne. Zanim zaczniesz pakować torbę lub walizkę, dowiedz się, jakiego rodzaju aktywności masz się spodziewać. Jedziecie na survivalowy wyjazd do lasu? A może będziecie wypoczywać nad morzem? Zupełnie inaczej spakujesz się przecież na integrację w luksusowym SPA, a inaczej na wypad na quady.

Survivalowy wyjazd integracyjny w góry, do lasu

Jeżeli wybieracie się na aktywny wyjazd, koniecznie zabierz ze sobą wygodne buty trekkingowe z grubą podeszwą, ubrania sportowe albo po prostu wygodną odzież, w której możesz swobodnie się ruszać. Do tego pojemny plecak, kurtka przeciwdeszczowa, zapasowe skarpety, zapas wody i przekąsek i filtr przeciwsłoneczny. Nie zapominaj też o środku na kleszcze i komary!

Integracja nad morzem lub w SPA

Jeśli integracja będzie się odbywać nad morzem lub w SPA, koniecznie spakuj do walizki kąpielówki, klapki – hotel prawdopodobnie zapewni ręczniki i szlafroki. Taki wyjazd nie wymaga zupełnie innego pakowania, niż w przypadku prywatnej wycieczki.

Wyjazd integracyjny do miasta

Planujecie aktywności w mieście? Zabierz wygodne buty i komfortowe, ale eleganckie ubrania dopasowane do pory roku. Co jeszcze warto mieć? Pamiętaj o akcesoriach, takich jak ładowarka do telefonu, środki płatnicze, leki przeciwbólowe, okulary przeciwsłoneczne czy też czapka z daszkiem.

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *