Finanse

Jakie dodatki do pensji motywują pracowników? – wszystko o benefitach pracowniczych

• Zakładki: 447 • Komentarz: 1


Współczesna sytuacja na rynku pracy jest bardzo łaskawa dla pracowników, ponieważ liczba ofert pracy ciągle wzrasta. W efekcie tego kandydaci mogą przebierać w ogłoszeniach i maja dużą szanse na znalezienie pracy marzeń. Kwestia wynagrodzenia nadal pozostaje jedną z najważniejszych aspektów wyboru pracy, natomiast na ostateczną decyzję maja także inne czynniki, w tym ilość oferowanych przez pracodawcę benefitów. Jak zmotywować pracownika do wybrania naszej oferty?

Pracowników motywuje podnoszenie kwalifikacji.

Ponieważ dla pracowników najważniejsze są zarobki, chcą podnosić swoje kwalifikacje. Szkolenia zawodowe pomogą im pracować lepiej, ale również procentują na przyszłość. Kursy językowe dają natomiast szansę być nie tylko lepszym, bardziej samodzielnym czy uniwersalnym pracownikiem. Znajomość języka obcego przydaje się na co dzień, a także na urlopie. Dlatego możesz zaproponować darmowe kursy lub dopłaty do kursów, co również cieszy pracowników. Pracownicy mogą samodzielnie wybrać kurs, ale najlepiej będzie, jeśli to Ty wybierzesz dobrą szkołę języków obcych. Wybór kieruj doświadczeniem szkoły w prowadzeniu kursów dla pracowników.

Jakie inne dodatki warto wprowadzić?

Pracowników z pewnością ucieszy także karta Multisport, która umożliwi bezpłatne wejścia na basen, siłownie, korty do squasha i inne miejsca, w których zadbają o formę. Wbrew obiegowej opinii taką kartą mogą swoim pracownikom zapewnić nie tylko korporacje, ale także kilkunastoosobowe firmy.

comments icon1 komentarz
1 komentarze
324 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *