Finanse

Kolejny pozew ws. Amber Gold szansą na odzyskanie oszczędności

• Zakładki: 66


Wskutek upadku Amber Gold oszczędności utraciły tysiące osób. Czy istnieje szansa na ich odzyskanie? Dlaczego warto przystąpić do nowego pozwu grupowego?

Czy istnieje szansa na odzyskanie oszczędności z Amber Gold?

Mimo iż od upadku Amer Gold minęło już ponad 10 lat, to nadal nie wszyscy poszkodowani odzyskali swoje oszczędności. Czy istnieje na to jeszcze szansa? Oczywiście, że tak, a potwierdzeniem jest przede wszystkim wyrok sądu z 1 lipca 2022 roku, zgodnie z którym poszkodowanym mają zostać wypłacone odszkodowania za Skarbu Państwa w łącznej wysokości 23 milionów złotych (plus odsetki). W efekcie już teraz ruszyły zapisy na kolejny pozew Ambergold, co ma na celu uzyskanie odszkodowań przez innych poszkodowanych.

Kolejny pozew ws. Amber Gold – dlaczego warto przystąpić?

Osoby, które wpłacały pieniądze do Amber Gold od marca 2011 do sierpnia 2012 roku i nie uczestniczyły w pozwie zakończonym wyrokiem z dnia 1 lipca 2022 roku powinny przystąpić do kolejnego pozwu grupowego, który jest dla nich szansą na uzyskanie odszkodowań. Dlaczego warto? Przede wszystkim dlatego, że pozew ten będzie opierał się na argumentach wykorzystanych w poprzedniej sprawie. Co więcej zapisując się na niego już teraz można uruchomić bieg naliczania odsetek od odszkodowania, co z pewnością jest korzystne.

Podsumowując należy stwierdzić, że kolejny pozew ws. Amber Gold to szansa dla osób, które utraciły swoje pieniądze w nietrafionej inwestycji. Walcząc o swoje prawa warto skorzystać z pomocy prawnej, którą oferuje Kancelaria GKR Legal, przy współpracy z którą powstał niniejszy artykuł.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
60 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *